Ekspressveod

Tootmisliin seisab, tarne hilineb, vajalik varuosa puudu, ajatundlikud dokumendid? Ekspressveod on just selliste olukordade jaoks loodud. Meil on 24/7 väljasõidu valmidus ja professionaalsed juhid, kes ei jäta midagi juhuse hooleks. Olgu pealelaadimise või mahalaadimise kohaks ükskõik milline Euroopas asuv riik, me saame sellega hakkama! Veovahenditeks on kuni 3,5 tonnise kandevõimega kaubikud. Kliendil on võimalus kauba liikumist jälgida reaalajas kogu veoprotsessi vältel!

Tee meile hinnapäring, me vastame sellele omapoolse hinnapakkumisega 30 min jooksul!


Kullerteenused

Kullerteenus pole lihtsalt vedamise asi. Usalda oma saadetis meie hoolde! Igapäevane pakivedu Tallinnas ja selle lähiümbruses hoiab kokku Sinu aega, et saaksid tegeleda Sulle oluliste asjadega. Toimetame Sinu saadetise juba samal päeval soovitud sihtkohta. See on uksest-ukseni kullerteenus alates pisipakist kuni euroaluseni.


Lepingulistele klientidele pakume kord kuus sularahata arveldust koos tellimuste eristusega!


Kullerteenuste hinnakiri Tallinnas

Kauba kaalHind €
Kuni 5 kg 5.-
5 - 20 kg 6.-
20 - 40 kg  8.-
40 - 70 kg 9.-
70 - 100 kg 11.-
Ootetund 22.-

 

* Iga lisanduv 100kg 4.-

* Tallinna lähiümbrusele lisandub 5.- (Viimsi, Maardu, Loo, Lagedi, Jüri, Saku, Saue, Laagri, Tabasalu)

 

Hindadele lisandub käibemaks!


Ekspressveod

Tootmisliin seisab, tarne hilineb, vajalik varuosa puudu, ajatundlikud dokumendid? Ekspressveod on just selliste olukordade jaoks loodud. Meil on 24/7 väljasõidu valmidus ja professionaalsed juhid, kes ei jäta midagi juhuse hooleks.

 

Loe edasi...

×